Opening Soon

ملاقات مدیر اجرائی اتحادیه جهانی فروشگاه‌های خانه (EDRA) با هیئت‌مدیره یاشی

ملاقات مدیر اجرائی اتحادیه جهانی فروشگاه‌های خانه (EDRA) با هیئت‌مدیره یاشی

EDEO
25 و 26 آبان ماه 1394 جان هربرت مدیر اجرائی اتحادیه جهانی فروشگاه‌های خانه (EDRA) به دعوت فروشگاه‌های خانه یاشی از تهران بازدید کرد. EDRA با 212 میلیارد یورو فروش سالانه، 114 برند معروف در زمینه Home improvement فعالیت در 97 کشور، 22000 فروشگاه و 1/200/000، همکار از اتحادیه های مهم اروپا و جهان است. وی در مدت اقامت خود در ایران با هایپرمارکت های بزرگ تهران مانند کارفور، چهارسو، راسته‌های فروش مواد، مصالح و ابزار ساختمانی در خیابان‌های لاله‌زار، سعدی و فردوسی از نزدیک آشنا و سیستم توزیع مصالح ساختمانی را مورد بررسی قرار داد. بازار تهران، کاخ گلستان، میدان مشق و ... تصویری از تاریخ و فرهنگ ایران را در برابر چشمان متحیر او قرار داده بود. ملاقات با مدیرعامل کناف و مدیرعامل بانک خاورمیانه ظرفیت‌ها و دورنمای اقتصاد ایران در پساتحریم را روشن کرد.
ملاقات با هیئت‌مدیره فروشگاه‌های خانه یاشی و ارائه گزارشی مبنی بر سیر مطالعات، برنامه‌ریزی و روند اجرایی راه‌اندازی فروشگاه‌های خانه یاشی در تهران و شهرستان‌ها و زمینه‌های همکاری‌های آتی دو طرف در آینده آخرین قسمت از سفر فشرده جان هربرت به تهران بود. او در این سفر تحت تأثیر فرهنگ، تاریخ، حضور مردم و ظرفیت‌های گوناگون اقتصادی ایران قرار گرفته و اظهار امیدواری کرد که در زمان مناسب با سایر نقاط ایران نیز آشنا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>